چهارشنبه, 05 ارديبهشت 1397

اعلانات

رهبر

ستاد دیه استان کرمانشاه

اوقات شرعی

سامانه پرداخت ازطریق تلفن همراه جهت کمک به آزادی زندانیان جرائم غیر عمد

کمک خیرکرمانشاهی برای آزادی سه زندانی غیرعمد

کمک خیرکرمانشاهی   برای آزادی سه زندانی غیرعمد

مدیرنمایندگی ستاد دیه کرمانشاه گفت: سه زندانی جرایم غیرعمد استان با کمک یک نیکوکاراز زندانهای استان آزاد وبه کانون گرم خانواده برگشتند.

 

بابک ترابی ، با قدردانی از مردم نیکوکار استان کرمانشاه به منظور کمک به زندانیان جرایم غیرعمد افزود: این خیر که خواست نامش فاش نشود، با پرداخت بیش از200میلیون ریال به حساب دادگستری استان، توانست زمینه آزادی سه زندانی جرایم غیرعمد را فراهم کند.

ترابی  در ادامه با قدردانی از حمایتهای مستمر نیکوکاران این استان اظهار داشت کمک خیرین در آزادی زندانیان جرایم غیر عمد بیانگردرک درست مردم از مسایل حوزه های اجتماعی فرهنگی ودینی در جامعه است و حس انسان دوستی خیرین بزرگترین پشتوانه و سرمایه ستاددیه در جهت کمک به رفع برخی از مشکلات زندانیان و خانواده آنهاست که امیدوارم این نوع کمک هادر استان روز به روز افزایش یابد تا بتوانیم زندانیان جرایم غیر عمد را هر چه سریعتر از پشت میله های زندان آزادو به آغوش پرمهر خانواده بازگرداننده شود.
ترابی خاطرنشان کرد: ستاد دیه همه توان خود را برای آزادی زندانیان غیرعمد به کار می گیرد، اما در عین حال از مردم تقاضا می شود در دادن چک وسفته وامضاءکردن پشت سفته دقت بیشتری داشته باشند و در بحث کارگاهی هم کارفرمایان با بیمه کردن کارگران وپرداخت حق بیمه بااطمینان بکار خود بپردازند تا درزمان حادثه دچارمشکل نشوندوبیمه خسارتهای احتمالی را پرداخت نمایند وهمچنین با رعایت همه جوانب ایمنی حین کارمانع از وقوع حوادث کارگاهی شوند.

حدیث

امام باقر علیه السلام :

و َاللّه‏ِ لَحَديثٌ تُصيبُهُ مِن صادِقٍ فى حَلالٍ و َحَرامٍ خَيرٌ لَكَ مِمّا طَلَعَت عَلَيهِ الشَّمسُ حَتّى تَغرُبَ؛ به خدا قسم اگر از شخصى راستگو حديثى درباره حلال و حرام بشنوى، از آنچه كه آفتاب بر آن طلوع و غروب مى ‏كند براى تو بهتر است.

پرداخت آنلاین

آمار بازدید کنندگان

امروز55
دیروز48
این هفته165
این ماه1430
مجموع36502