یکشنبه, 03 تیر 1397

اعلانات

رهبر

ستاد دیه استان کرمانشاه

اوقات شرعی

سامانه پرداخت ازطریق تلفن همراه جهت کمک به آزادی زندانیان جرائم غیر عمد

معاون مدیرعامل ستاد دیه کشور درنشست با نمایندگان مجلس شورای اسلامی کرمانشاه

معاون مدیر عامل ستاد دیه کشوردرنشست با نمایندگان مجلس شورای اسلامی کرمانشاه  

به گزارش روابط عمومی ستاد دیه شعبه استان کرمانشاه، محمد علی ساری در نشست اعضای ستاد دیه استان ونمایندگان مجلس شواری اسلامی با حضور مدیر عامل ستاد دیه کشور در کرمانشاه برگزار شد، اظهار داشت: تصمیم برای پرداخت دیه با مبلغ بیش از ۱۰۰ میلیون تومان به فرد واجد شرایط، در اختیار هیئت مدیره مرکز است.

معاون مدیر عامل ستاد دیه کشور افزود: پرداخت تا سقف ۲۵ میلیون تومان به جز دیات در حیطه اختیارات استان است و نیز در حوزه دیه تا سقف ۵۰ میلیون تومان اختیار با استان است.

وی یکی از مشکلات ستاد دیه را شناسایی افراد واجد شرایط جهت کمک و مساعدت از سوی ستاد عنوان کرد و افزود: تسهیلات بانکی و کمک‌های مردمی باید در اختیار افراد واجد شرایط قرار گیرد تا حق به درستی ادا شود.

ساری با تاکید بر اینکه منابع محدود ستاد دیه باید به ذی حقان برسد، گفت: بانک‌های عامل باید همکاری مطلوب با ستاد دیه داشته باشند اما در حال حاضر متوسط جذب از بانک‌های عامل بیش از ۱۰ درصد در سال نیست.

وی ادعای نداشتن منابع مالی از سوی بانک‌ها جهت کمک به زندانیان جرائم غیرعمد را غیر قابل قبول دانست و گفت: مجلس در این راستا مصوبه دارد اما متاسفانه اعمال سلیقه‌های متعدد در شعب گوناگون بانک‌های عامل کار را مشکل می‌کند.

حدیث

امام حسن عليه‏السلام:

لَو اَنَّ النّاسَ سَمِعوا قَولَ اللّه‏ِ عَزَّوَجَلَّ وَ رَسولِهِ لاََعطَتهُمُ السَّماءُ قَطرَها وَ الرضُ بَرَكَـتَها وَ لَمَا اختَلَفَ فى هذِهِ المَّةِ سَيفانِ وَ لاََكَلوها خَضراءَ خَضِرَةً اِلى يَومِ القيامَةِ؛ اگر مردم سخن خدا و پيامبرش را مى‏شنيدند، آسمان بارانش را و زمين بركتش را به آنان مى‏بخشيد و هرگز در اين امّت، اختلاف و زدوخورد پيش نمى‏آمد و همه از نعمت سر سبز دنيا تا روز قيامت، برخوردار مى‏شدند .

پرداخت آنلاین

آمار بازدید کنندگان

امروز59
دیروز83
این هفته562
این ماه1777
مجموع40264